Zábavné videá, zábavné obrázky Ako bude vyzerať svet v roku 3000? - Weblinks

Ako bude vyzerať svet v roku 3000?

Končne bude mŕtva Paris Hilton a Lady Gaga, dostavajú vodné dielo Gabčíkovo-Nagymaros a Zdena Studenková konečne zostarne! Dare Rollins sa dopredá náklad 100 ks greatest hits a Rytmusovi dojdu mená a názvy všetkých  nepriateľov a nebude mať o čom rapovať. Iphone bude mať 6 megapixlový fotoaparát a zomrie posledný hrdina z Lost. Fico bude mať vlastnú republiku zo 150 poslancami a 10 obyvateľmi a Slovenská Pospolitosť spolu s Mariánom Kotlebom bude riešená ako problémová, biela otázka na Slovensku. Na Luníku IX bude bordel po ôsme poschodie a Windows 3000 sa budú predávať ako samostatný PC, ktorý sa bude pripájať k normálnemu cez USB port. Google nám povie, kde sme si nechali včera kľúče a mobil a Facebook nám bude písať, že čo máme dnes robiť.
Pri narodení zjeme nanorobotov, ktorí nám budú vyrábať jedlo priamo v žalúdku a v črevách budeme mať ďalších, ktorí rozložia nestrávené zvyšky, takže nebudeme chodiť na záchod. Keďže nebudú potrebné záchody, ušetrí sa na zemeguli 4324532353397759 metrov štvorcových priestoru.

V každom prípade trvalo vytvorenie tohto obrázku skoro rok a pri preštudovaní odhalíte skvelé detaily. Výborný kontrast modernej spoločnosti a ľudí, ktorí sa vrátili ku koreňom a podstate. Kliknite pre zväčšenie.

,

,

,

,

,

,

,

,

,

,

,

,

,

,

,

,

,

,

,

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry