Zábavné videá, zábavné obrázky Chlapi! Mali by sme prestať chlastať to pivo furt! - Weblinks

Chlapi! Mali by sme prestať chlastať to pivo furt!

Ženy! Ak máte vyzerať naozaj dobre, tak sa prestaňte machliť pred zrkadlom, pretože zdravie neprechádza pórami  vašej pokožky do vnútra, ale naopak. Naozaj vám nepomôže maybelinne, aj keď modelke z reklamy pomohol. Lenže ona sa pred tým vyspala s režisérom. Predĺžené vlasy  vám získajú rešpekt len u Fera s Volkswagenom, nie u chlapa vašich snov! A povedzme si pravdu. Ani tie najdrahšie diely ešte z Trabantu Volvo neurobili! Fakt je to dosť nevkusné, keď sú baby olepené umelou hmotou a výrobkami s Chemko Humenné. Takéto primadony stačí kopnúť do prdele a všetko z nich opadá ako lístie z brezy na jeseň. A ostane tá hnusná holota. Tá pravdivá, naozajstná tvár.

Pekné a zdravé telo vám baby nevezme nikto! Budete sa s ním cítiť skvele. Budete mať sebavedomie, ktoré nezačína ranným púdrom a nekončí večerným odmaľovaním! Budete ukážkou zdravého života, nie povrchného konzumu. Zmaľovať do deathu sa vie každá krava, ale celoročne športovať len tie so zdravou životnou filozofiou.

Pri tomto štýle života nebudete priťahovať povrchých magorov s ružovým tričkom a nebezpečne dvihnutým golierom! Budú sa na vás lepiť sebavedomí, dozretí muži, o ktorých sa dá oprieť. U ktorých pocítite tú pravú mužnosť. Nie puberťáci, ktorí vás akurát tak oprú o svojho VW Golf.

Tak sa skúste pozrieť do kúpelky, do chladničky a do chodby. Nájdete tonu šminkov, actimel a samé opätky?… No nič. Idem si dať pivko.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry